AnaSayfa Haber - Spor Videolar Diziler Oyun Televizyon Rehberi Sinemalar
Levent Süren; "zerrin’i Çok Seviyorum!..."
Levent Süren;

19.03.2007

Levent Süren; "zerrin’i Çok Seviyorum!..."
Geri Dön
Zerrin Özer’le 15 gündür ayrı evlerde yaşayan Levent Süren, sessizliğini bozdu:

“Biraz tartıştık ve bu tartışmadan sonra kafamı dinlemek için biraz zaman istedim. Ama ayrı geçen 15 gün daha da allak bullak etti her şeyi. Zerrin’in üzülmesi beni daha çok üzdü. Onu tabii ki seviyorum, o benim eşim. Birbirimizi terk etmiş değiliz.'Levent Süren, Zerrin Özer’le ayrı yaşadıkları 15 günü şöyle değerlendirdi: “Zerrin Hanımla kitap mevzusunu pek konuşmayız. Radyoda Gönül Yazar ve Zerrin Özer diyalogunun yorumunu dinledim. Kendisine neyi konuşuyorsunuz, neyi konuşuyorlar diye sordum. O konuşmada benim adım geçtiği için; “O çocuk, o çocuk” dediği için rahatsız oldum. “İnsanlara nasıl bir müsamaha gösteriyorsun ki, bu cesareti gösterebiliyorlar?” diye sordum. İnsanların kafasında şu ön yargı var. Zerrin hanım çok büyük, ben küçüğüm; Zerrin Hanım çok zengin, ben fakirim. Hiçte öyle değil. Biraz tartıştık. Bu tartışmadan sonra evden ayrıldım. Aramızdaki sorun öyle bir kılıfa sokuldu ki, evini terk eden kötü adam gibi gösterildim. Böyle bir şey yok, sadece kafamı dinlemek için biraz zaman istedim. Sadece Zerrin’le ilgili değil, kendi işimle ilgili problemlerim de var. Zaman istiyorum derken; kendimle , evliliğimle ilgili düşünmek istiyorum demek istemiştim. Geçen 15 gün daha da allak bullak etti her şeyi. Herkesin benim hayatıma müdahale etmesi düzelme yoluna giren her şeyi daha da berbat etti.”
Süren, aralarındaki yaş farkını eleştirenlere ve Zerrin Özer’in parası ve şöhreti için evlendiğini öne sürenlere de şu sözlerle karşılık verdi: “Ben Zerrin Hanımla birlikte olmak için evlendim. Ben evlenmezdim, gözlerden uzakta birlikte olurdum. Sonuçta ailemden gördüğüm gibi ahlak yapıma uygun bir aile birliğini tercih ettim. Biz ikimiz de yaşlarımızın farkındayız. Aptal insanlar değiliz. Bu yorumların yapılacağını biliyorduk. Buraya çıkış amacım, reklama ihtiyacım olmadığını anlatmak. Ben, problemlerimi ailemle bile paylaşmam ve kimseden fikir almam”
Süren, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “İlişkimizin gözler önünde konuşulması çok kötü bir şey. Zerrin’in üzülmesi beni daha çok üzdü. Tabi ki seviyorum. O benim eşim. Biz birbirimizi terk etmiş değiliz. İnsan eşini tabi ki özler. Yeter ki kimse karışmasın , biz problemlerimizi çözeriz. Araması gereken kişi benim. Ama ben nerede ne yapılması gerektiğini bilen bir kişiyim”
Yayına telefonla bağlanan Zerrin Özer duygularını “ Eşimi çok seviyorum eşim benim evimin direği” sözleriyle dile getirdi. Süren’in “Telefonu kapat, ben seni arayacağım” demesi üzerine “peki kocacığım” diyerek telefonu kapattı.

Levent Süren; "zerrin’i Çok Seviyorum!..." içeriği

leventsurenzerrinicokseviyorum


Bu haber için hiç yorum yazılmamış.. İlk yazan sen ol !!

  Yorumunuzu ekleyin...
Adınız Soyadınız:
Bu makale hakkındaki yorumunuz:
Güvenlik Kodu :
UYARI !!! Telefon numaraları, iletişim adresleri veya mail adresleri, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu haber hakkında resim bulunamadı...

24
24
24
24
24
24
ahuMurat Boz Davalık!!!
Murat Boz Davalık!!!
 İki vokalisti ve bir dansçısı, kendilerini sigortasız çalıştırdığı iddiasıyla Murat Boz’a iş mahkemesinde dava açt...
      Cem'den Rekor
      Barıştılar...
      Göbek mi Atayım
 
Flamenko’nun usta ismi İstanbul’da
Flamenko’nun usta ismi,Paco Pena’nın baş dansçısı Angel Munoz İstanbul’da Dünyanın en iyi flamenko dan...
Kuzey Güney 23. Bölüm
Kuzey Güney 23. Bölüm
 Kuzey Güney 23. Bölümde Neler Olacak? Kuzey’in gece kulübünün önünde Simay&rsq...
      Yahşi Cazibe
      Lale Devri
      Dedektif Memoli